2022 - Chovatelská stanice PF Grenouille noir et or

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

2022

Vánoce jsme si užili s rodinou a přáteli. Ježíšek nezapomněl ani na pejsky a kočičky. Silvestr u nás proběhl v poklidu. Hafiny ho téměř prospaly.  
Co nás v novém roce čeká? Uvidíme.. Necháme se překvapit.
19.12. Škola - Canisterapie, Vodící psi
Dopoledne jsme strávily s Ambrou a Darby u dětí na našem oblíbeném Gymnáziu Frýdlant. Přednáška o psích pomocnících měla úspěch. Zaznělo mnoho dotazů. Hafiny se moc líbily. Ambra měla premiéru, pozornost dětí ji dělala moc dobře. Děkujeme za pozvání, těšíme se na další spolupráci.
16.11.2022
Na nebi se rozzářila nová hvězda.. nastal čas, kdy slova nestačí a slz je málo. Po velmi krátkém boji nás opustila Elinka, temnota.. Moc nám chybíš. Jednou se opět potkáme. Vzpomínáme.  Už tě nic nebolí a seš opět s Debí.
30.10.- Canisterapeutická zkouška, Plzeň, Pomocné tlapky
Ambra byla poprvé na canisterapeutické zkoušce a zvládla to bezvadně. Prospěla na výbornou. Prokázala správnou goldenní povahu- přátelskou a vstřícnou k lidem i jiným psům :-) Už může oficiálně rozdávat radost dál. Učitelkou jí bude Charlotka, která je už profík při návštěvách dětí a seniorů.
2. narozeniny "A" štěňátek
Alfonz, Apollon, Amy, Ambra, Afrodita - Ori, Annie, Adéla - Rozinka
Štěňátka naše přeji vám krásný dlouhý život, hodně zážitků, misku plnou dobrého jídla a ať vás mají pořád rádi. Už jste oficiálně dospělí pejsci. Děkuji majitelům, že mi posíláte zprávičky, fotky.. Jsem ráda, že Vám dělají zlata radost.
Pozdrav posílá mamka Siby s Ambrou a Orinkou.
Většina zvládla rentgeny a vyšly víc než dobře. Gratulujeme!
Děkuji všem, kteří se ukázali na výstavách či zkouškách, že reprezentovali Chs PF Grenouille noir et or.
Přejeme mnoho úspěchů na výstavách, zkouškách i dál.
16.10. Klubová výstava RK, Královice
Na této výstavě se předvedl Alfonz, Afrodita, Ambra i Amy. Prostředí bylo pěkné. Výstavy v halách ale nejsou moje oblíbené, hafinám to problém nedělalo, ale příště se raději budeme účastnit venkovních výstav. Kolem kruhů bylo opravdu velmi málo místa. Jinak si ale myslím že organizačně výstava byla pěkná v jezdeckém areálu .. Bohužel pár dní před výstavou se změnil rozhodčí pro feny GR - místo anglické rozhodčí byl srbský. Škoda.
25.9. Klubová výstava retrieverů, KCHLS, Praha
Ambra, Ori, Sibyla
Na tuto výstavu jsem se moc těšila. Vloni jsem s ní byla moc spokojená, pěkné prostředí, zahraniční rozhodčí a pohodová atmosféra.. nejinak tomu bylo letos. Pan rozhodčí byl z Irska (golden retriever kennel Woodmore). Přihlášená byla Ori- Afrodita do mezitřídy, Ambra do otevřené třídy a Sibyla do pracovní třídy.. a jak jsme dopadly? Nejspíš aby se holky zlaté nehádaly, tak všechny obdržely moc pěkný posudek a hodnocení výborná. Po posouzení byla Ambra a Ori oficiálně změřené a zkontrolovány zuby- obě mají všechny a skus jak má být :-).
Výstavy se zúčastnila Amy, která byla hlášená do mezitřídy. Pěkně se předvedla a získala hodnocení výborná 1 CAC. Gratulujeme.
31.7. Svatomartinská oblastní výstava psů, Praha
Den před výstavou jsme zamířily směr Praha. V podvečer jsme si prošly nádherný Průhonický park se zámkem. Navštívily nedalekou pizzerii a ráno v klidu vyrazily na výstavu. Měly jsme přihlášené dvě naše nejmladší goldenky. Ambra se pěkně předvedla v otevřené třídě a získala ocenění Výborná 1, Vítěz třídy a nakonec i Oblastního vítěze.  Orinka byla hlášená v mezitřídě. V létě byla bohužel bez svého huňatého kožíšku, tak tentokrát Velmi dobrá 2.
16.7.2022
Národní výstava psů, Mladá Boleslav
Výstava se konala jako vždy na závodišti a opět nezklamala. Organizace dobrá, kruhy velké na trávníku, velké množství stánků. Počasí nám také přálo nebylo ani teplo ani zima, déšť si počkal až na zpáteční cestu. Měla jsem hlášenou Ambru a Orinku- Afroditu. Naše huňatá ovečka Ori však před výstavou shodila kožíšek a proto tentokrát má hodnocení v mezitřídě velmi dobrá. Ambra byla v třídě otevřené a obdržela hodnocení výborná. Jen škoda, že letos nebyl výstavní katalog.
26.6.2022
Narozeniny
Charlot Grenouille Bri- Col oslavila už 9. narozeniny. Přejeme hodně zdravíčka a radosti se smečkou. Velké oslavy se nekonaly, den před tím na procházce něco slupla a přiotrávila se nám, takže celý týden jsme jezdily na veterinu. Naštěstí vše dopadlo dobře a Charlotka je už v pořádku. Jen mě štve, že lidi jsou tak bezohlední.
19.6. 2022
Krajská výstava psů, Benátky nad Jizerou
Léto je tu. Byl to opravdu horký den, ale i tak jsme výstavu úspěšně zvládly a jsem ráda že jsme jely. I přes to, jaká teplota panovala se pejskové pěkně předvedli. A kdo byl přihlášen? Alfonz do mezitřídy. Vedl si pěkně a vyběhal si ocenění: výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. Mezi feny byly hlášené: Orinka - Afrodita, která si vyběhala v mezitřídě: výborná 2 a Ambra v otevřené třídě: výborná 2. Organizace výstavy byla dobrá, proto se sem rádi vrátíme.
3.5.2022
Sibylka oslavila už 6. narozeniny. Utíká to hrozně rychle. Přeji Ti zlato vše nej.. hlavně hodně zdraví, zážitků se svojí smečkou. Těším se co nás spolu ještě čeká. Jsem moc ráda, že nám hlídáš domeček.
Maminka Chanel a taťka Irbík z chovatelské stanice Misantos, už bohužel sledují své potomky z nebe. Je nám to líto.

23.5.2022
Co nás letos v létě čeká? Mám vybrané výstavy co pojedeme. Vypadá to, že se letos budou konat už bez omezení, tak se těšíme. Ambra se připravuje na vyšší lovecké zkoušky, ale ty nás budou čekat až příští rok.. má se toho ještě hodně co učit.  

V plánu jsou štěňátka vrh "B" po Sibylce, zatím čekám kdy bude hárat.
Krásné Velikonoce přejí Ambra, Charí, Siby a Orinka!
PF 2022
Přeji Vám vše dobré v novém roce 2022! Ať se Vám plní co si přejete, hodně zdraví, radosti a nových zážitků s rodinou, přáteli a vašimi pejsky.
Lorem ipsum
Maecenas rutrum 12,
Proin porta
Proin porta neque ex, et eleifend purus tincidunt sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas rutrum at placerat.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky